Home » Галерија » Kонкурс „ Развој омладинског туризма у Србији „

Kонкурс „ Развој омладинског туризма у Србији „

И ове године, као и неколико година уназад, Универзитет Сингидунум је расписао конкурс „ Развој омладинског туризма у Србији „. Сви ученици средњих школа су имали право да пријаве своје групе и ураде своје презентације у циљу презентовања свог града и омладинског туризма у њему. Ове године, ученици Техничке школе, Будујкић Моника, Настић Вељко и Пајић Милан заједно са својим ментором Иваном Николић-Радуловић, проф историје урадили су презентацију и на најбољи могући начин својим вршњацима и омладини из наше земље а и шире покушали да представе и приближе наш крај, оно што он пружа у овом моменту али и оствариве жеље које се могу у блиској будућности урадити како би Кладово и његова околина били што занимљивији и приступачнији за туристе. Наши ученици који су иначе смер електротехничар рачунара и немају додирних тачака са туристичким смером стигли су до полуфинала, које је одржано у Београду и тиме дали свој допринос туризму нашег краја али и наше земље и ЧЕСТИТАМО ИМ НА УСПЕХУ!!!!