Home » Дешавања » Фестивал “Деца деци”

Фестивал “Деца деци”

Поводом Међународног дана детета, ученици наше школе који су пре само месец дана били домаћини њиховим вршњацима који су имали учеће у семинару „Живот је леп“, били су позвани да учествују на фестивалу „Деца деци“, који је у Београду, на Тргу Николе Пашића организовала Јеврејска општина Београд и Центар за неформалну јеврејску едукацију. Ученици су са својом професорком историје Иваном Николић-Радуловић отпутовали за Београд и направили једнодневни излет који ће им остати у сећању. Осим међусобног дружења, квалитетно проведеног времена, представљали су и свој град Кладово и његове културне историјске знаменитости тако што су направили радионицу за сву децу која су учествовала на фестивалу. Имали су прилику и да упознају центар града Београда али и да са водичем-волонтером обиђу Калемегдан.