Home » Обавештења » Распоред испита – август 2014.

Распоред испита – август 2014.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА И ПОПРАВНИХ И РАЗРЕДЕНИХ ИСПИТА РЕДОВНИХ УЧЕНИКА, У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2013/2014. год.


Преузимање


Р.б.
ПРЕДМЕТ
ДАТУМ И ВРЕМЕ
ЧЛАНОВИ КОМИСИЈЕ
1.ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА
(разредени испит)
20.08.2014. г. oд 10.00 часоваБудујкић Ратка,
Мариновић Богољуб,
Илијевић Мирјана,
2.МАТЕМАТИКА21.08.2014.г.од 10.00 часова писмени, усмени по договоруМирјана Турановић,
Љубиша Миленковић,
Лазаревић Драгана,
3.ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК22.08.2014.г. од 10.00 часова, писмени, усмениЛазовић Олга,
Невена Благојевић,
Александра Јовановић,
4.ХЕМИЈА22.08.2014.г.од 10.00 часова,Иванка Радоњић,
Сузана Станојевић,
Мариновић Богољуб,
5.СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
(матурски)
22.08.2014.г. од 10.00 часова, писмени, усмениГордана Антић,
Марија Королија,
Невена Благојевић,
6.ИСТОРИЈА22.08.2014.г.од 10.00 часова, Бобан Радуловић,
Ивана Радуловић,
Лазовић Олга
7.ОСНОВЕ ЕЛКТРОТЕХНИКЕ
ЕЛКТРОНИКА,
ДИГИТАЛНА ЕЛЕКТРОНИКА,
ЕЛЕКТРО ГРУПА ПРЕДМЕТА,
ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ,
25.08.2014. г. од 10.00 часова,
писмени, усмени
Димитријевић Драган,
Будујкић Ратка,
Мариновић Богољуб ,
8.ПРАКТИЧНА НАСТАВА,
МАШИНСКА ГРУПА
ПРЕМЕТА,
ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ,
25.08.2014. г. од 10.00 часова,Ћеха Божидар,
Радуловић Зоран,
Павловић Бата,
9.ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ ЈАКЕ СТРУЈЕ,
ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ,
26.08.2014. г. од 10.00 часова,Будујкић Ратка,
Мариновић Богољуб,
Илијевић Мирјана,
10.РАЧУНАРИ,
ПРОГРАМИРАЊЕ,
26.08.2014. г. од 10.00 часова,Мирјана Илијевић,
Лазовић Бојан,
Миленковић Љубиша
11.ФИЗИКА27.08.2014. г. од 10.00 часова,Казаковић Зоран,
Мирјана Илијевић,
Мариновић Богољуб,
12.ЕЛЕКТРО ГРУПА ПРЕДМЕТА,
МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД
27.08.2014. г. од 10.00 часова,Димитријевић Драган,
Будујкић Ратка,
Мариновић Богољуб ,
13.МАШИНСКА ГРУПА ПРЕДМЕТА,
МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД
27.08.2014. г. од 10.00 часова,Ћеха Божидар,
Радуловић Зоран,
Павловић Бата,
14.ЗАВРШНИ ИСПИТ
( електро),
29.08.2013. г. Од 09.00 часоваВладимир Букатаревић
Зоран Казаковић,
Борислав Маринковић
15.ЗАВРШНИ ИСПИТ
( машинство),
29.08.2012. г. Од 09.00 часова,Ћеха Божидар,
Радуловић Зоран,
Павловић Бата,