Home » Обавештења » РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА И ДОПУНСКИХ ИСПИТА РЕДОВНИХ УЧЕНИКА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2014/2015. год.

Преузимање документа

Р.б.
ПРЕДМЕТ
ДАТУМ И ВРЕМЕ
ЧЛАНОВИ КОМИСИЈЕ
1.
ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ
ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ ЈАКЕ СТРУЈЕ,
ОСНОВЕ АУТОМАТСКОГ УПРАВЉАЊА
20.04.2015. г. од 13.00 часоваБудујкић Ратка,
Илијевић Мирјана,
Димитријевић Драган,
Мариновић Богољуб
2.МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ20.04.2015. г. oд 12.30 часоваЋеха Божидар,
Радуловић Зоран,
Павловић Бата
Милосављевић А.
3.СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ21.04.2015. г. од 11.00 часова
ПИСМЕНИ, усмени по договору
Гордана Антић,
Марија Королија,
Невена Благојевић
4.ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК21.04..2015. г. од 13.00 часоваГордана Антић,
Невена Благојевић,
Јовановић Александра
5.ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА21.04..2015. г. од 13.00 часоваЋеха Божидар,
Радуловић Зоран,
Павловић Бата
Милосављевић А.
6.РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА,
ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ СА ИСПИТИВАЊЕМ
21.04..2015. г. од 14.15 часоваЉубиша Миленковић,
Драган Димитријевић,
Мирјана Илијевић,
Будујкић Ратка,
Мариновић Богољуб
7.ЛИКОВНА КУЛТУРА22.04.2015. г. oд 11.00 часоваИван Недељковић,
Јадранка Мартиновић,
Ивана Радуловић
8.ТЕРМОДИНАМИКА,
ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА,
ОСНОВЕ МАШИНСТВА,
ЗАВРШНИ ИСПИТ
22.04.2015. г. oд 13.00 часоваЋеха Божидар,
Радуловић Зоран,
Павловић Бата
Милосављевић А.
9.ПРАКТИЧНА НАСТАВА22.04.2015. г. од 13.00 часоваКазаковић Зоран,
Мариновић Борислав,
Букатаревић Владимир
10.ФИЗИКА23.04.2015. г. од 11.00 часоваМарина Радић,
Мирјана Илијевић,
Богољуб Мариновић
11.МЕРЕЊЕ У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ,
ЕЛЕКТРИЧНИ ПОГОН ДИЗАЛИЦА И ЛИФТОВА
23.04.2015. г. oд 11.00 часоваДраган Димитријевић,
Мирјана Илијевић,
Будујкић Ратка,
Мариновић Богољуб
12.УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА24.04.2015. г. oд 13.25 часоваИрена Калинић,
Бранка Тасић,
Светлана Поповић
13.ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ,
ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ
24.04.2015. г. oд 13.30 часоваЋеха Божидар,
Радуловић Зоран,
Павловић Бата
Милосављевић А.
14.МАТЕМАТИКА27.04.2015. г. oд 10.00 часова ПисмениМира Мајовић ,
Драгана Лазаревић,
Љубиша Миленковић
15.ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕДУЗЕЋА27.04.2015. г. oд 11.00 часоваМарија Пауновић ,
Ирена Калинић,
Светлана Поповић
16.СОЦИОЛОГИЈА27.04.2015. г. oд 14.15 часоваИрена Калинић,
Бранка Тасић,
Светлана Поповић
17.МУЗИЧКА УМЕТНОСТ27.04.2015. г. oд 14.15 часоваИван Недељковић,
Јадранка Мартиновић,
Ивана Радуловић
18.ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ28.04.2015. г. oд 14.15 часоваИвана Радуловић,
Зоран Казаковић,
Олга Лазовић
19.ЕЛЕКТРОНИКА,
ПРАКТИЧНА НАСТАВА (ЕЛЕКТРО ),
ЕЛЕКТРОМОТОРНИ ПОГОН
28.04.2015. г. oд 14.15 часоваДраган Димитријевић,
Мирјана Илијевић,
Будујкић Ратка,
Мариновић Богољуб
20.ПРАКТИЧНА НАСТАВА (МАШИНСТВО )28.04.2015. г. oд 13.30 часоваЋеха Божидар,
Радуловић Зоран,
Павловић Бата
Милосављевић А.
21.ЕЛЕКТРИЧНА ВУЧА29.04.2015. г. oд 12.30 часоваДраган Димитријевић,
Мирјана Илијевић,
Будујкић Ратка,
Мариновић Богољуб
22.ИСТОРИЈА29.04.2015. г. oд 14.15 часоваСања Стојковић,
Ивана Радуловић,
Марија Пауновић