Home » Галерија » Завршен пројекат „My name is Trajan“!

Завршен пројекат „My name is Trajan“!

После скоро два месеца ученици све три кладовске школе су завршиле пројекат „My name is Trajan“.

После скоро два месеца рада и учења, ученици ОШ „Вук Караџић“, Техничке школе и Средње школа „Свети Сава“, заједно са својом професорком историје Иваном Николић Радуловић су успешно завршили пројекат „ Моје име је Трајан“. Ученике које треба похвалити, јер су за два месеца одвојили своје слободно време и научили како да буду чувари нашег историјског наслеђа, водичи и весници нашег града, су: Марија Јојкић, Милица Жерјавић, Милан Бузгановић, Јасна Милојковић, Кристина Јанић, Кристина Кузмановић, Вера Матасаревић, Александра Штерлинг, Кристиана Доробанту, Ана Накуловић, Ристина Корнић, Немања Штерлинг, Филип Томић, Србољуб Станковић и Вељко Настић. Они су на три локације-Трајанов мост, Дијана и тврђава Фетислам, испричали причу о неким давним временима, о великим вођама и значајним грађевинама, чиме је пројекат само на неки начин завршен јер је у плану да ови ученици буду део туристичке понуде за будуће туристе који желе да виде и нешто сазнају о нашем граду.

Више о пројекту можете наћи и на линку: https://sr-rs.facebook.com/udruzenjeljubiteljaprirode.divljina/