Home » Запослени

Запослени

НАСТАВНО ОСОБЉЕ

  • 1. Будујкић Ратка - Електро група предмета
  • 2. Димитријевић Драган - Електро група предмета
  • 3. Мариновић Богољуб - Електро група предмета
  • 4. Сидерис Михајло - Физичко васпитање
  • 5. Милосављевић Анђелија - Машинска група предмета
  • 6. Илијевић Мирјана - Електро група предмета
  • 7. Миленковић Љубиша - Рачунарство и информатика
  • 8. Мајовић-Турановић Мира - Математика
  • 9. Недељковић Иван - Ликовна култура
  • 10. Благојевић Невена - Енглески језик
  • 11. Королија – Лазаревић Марија - Српски језик и књижевност
  • 12. Антић Гордана - Српски језик и књижевност
  • 13. Радоњић Иванка - Хемија
  • 14. Стојковић Сања - Географија
  • 15. Пауновић Марија - Економика и организација предузећа
  • 16. Радић Марина - Физика
  • 17. Ћеха Божидар - Практична настава машинске струке
  • 18. Букатаревић Владимир - Рачунарство и информатика
  • 19. Павловић Бата - Практична настава машинске струке
  • 20. Маринковић Борислав - Практична настава електро струке
  • 21. Стаменковић Михајло - Екологија и заштита животне средине
  • 22. Лазаревић Драгана - Математика
  • 23. Стојановић Иван - Физика
  • 24. Николић-Радуловић Ивана - Историја
  • 25. Радуловић Зоран - Машинска група предмета
  • 26. Сидерис Михајло - Музичка уметност
  • 27. Србуловић Николина - Верска настава
  • 28. Симић Добрић Сузана - Биологија
  • 29. Белић Душан - Устав и права грађана
  • 30. Тасић Бранислава - Филозофија и социологија
  • 31. Благојевић Невена - Енглески језик
  • 32. Сидерис Михајло – Грађанско васпитање
  • 33. Милосављевић Анђелина – Грађанско васпитање
  • 34. Илијевић Мирјана – Грађанско васпитање

    ВАННАСТАВНО ОСОБЉЕ

    • 1. Николић Зоран - директор школе
    • 2. Лазовић Олга - школски педагог
    • 3. Пауновић Марија - библиотекар 50%

    АДМИНИСТРАТИВНО – ФИНАНСИЈСКО ОСОБЉЕ

    • 1. Поповић Светлана - секретар школе
    • 2. Благојевић Ружица - шеф рачуновдства

    ПОМОЋНО – ТЕХНИЧКО ОСОБЉЕ

    • 1. Мршић Јованка - спремачица
    • 2. Јовановић Љубица - спремачица
    • 3. Величков Олгица - спремачица
    • 4. Решидовић Миле - домар – ложач

НАЈНОВИЈЕ:

Kalendar

February 2019
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728