Home » Активи

Активи

СТРУЧНА ВЕЋА ЗА ОБЛАСТ ПРЕДМЕТА:
Електро група предмета

  • Мариновић Богољуб – председник (електро група предмета)
  • Илијевић Мирјана – члан (електро група предмета)
  • Будујкић Ратка – члан (електро група предмета)
  • Букатаревић Владимир – члан (рачунарство и информатика)
  • Маринковић Борислав – члан (практична настава)
  • Димитријевић Драган – члан (електро група предмета)
  • Миленковић Љубиша – члан (рачунарство и информатика)

Машинска група предмета

  • Радуловић Зоран – председник (машинска група предмета)
  • Милосављевић Анђелија – члан (машинска група предмета)
  • Ћеха Божидар – члан (практична настава)
  • Павловић Бата – члан (практична настава)

Српски и страни језици

  • Антић Гордана – председник (српски језик и књижевност)
  • Королија-Лазаревић Марија – члан (српски језик и књижевност)
  • Благојевић Невена – члан (енглески језик)
  • Јовановић Александра – члан (енглески језик)

Математика и природне групе предмета

  • Лазаревић Драгана – председник (математика)
  • Мајовић-Турановић Мира – члан (математика)
  • Радоњић Иванка – члан (хемија)
  • Радић Марина – члан (физика)
  • Стојановић Иван – члан (физика)
  • Стаменковић Михајло – члан (екологија и заштита животне средине)
  • Симић-Добрић Сузана – члан (биологија)

Друштвене групе предмета

  • Николић-Радуловић Ивана – председник (историја)
  • Стојковић Сања – члан (географија)
  • Недељковић Иван – члан (ликовна култура)
  • Тасић Бранка – члан (социологија и филозофија)
  • Грбиновић Јадранка – члан (музичка уметност)
  • Калинић Ирена – члан (устав и право грађана)
  • Пауновић Марија – члан (економика и организација)
  • Поповић Новак – члан (верска настава)

АКТИВИ И ТИМОВИ:
Актив за школски развојни план

  • Букатаревић Владимир – председник (наставник)
  • Николић Зоран – члан (директор)
  • Лазовић Олга – члан (стручни сарадник – педагог)
  • Стојковић Сања – члан (наставник)
  • Радуловић Зоран – члан (наставник)
  • Благојевић Невена – члан (наставник)
  • Будујкић Ратка – члан (наставник)
  • Влаисављевић Миодраг – члан (представник Савета родитеља)
  • Новаковић Драган – члан (представник локалне самоуправе)
  • Радоњић Душан – члан (представник ученичког парламента)

Тим за самовредновање

  • Николић-Радуловић Ивана – председник (наставник)
  • Лазовић Олга – члан (стручни сарадник – педагог)
  • Илијевић Мирјана – члан (наставник)
  • Радић Марина – члан (наставник)
  • Белић Душан – члан (наставник)
  • Србуловић Николина – члан (наставник)
  • Рашевић Лука – члан (представник ученичког парламента)
  • Бондокић Дејан – члан (представник Савета родитеља)
  • Веселиновић Лепосава – члан (представник Школског одбора)

Тим за инклузивно образовање

  • Лазовић Олга – члан (стручни сарадник – педагог)
  • Антић Гордана – члан (наставник)
  • Букатаревић Владимир – члан (наставник)
  • Сидерис Михајло – члан (наставник)
  • Николић Радуловић Ивана – члан (наставник)

Тим за заштиту ученика од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања

  • Димитријевић Драган – председник (наставник)
  • Николић Зоран – члан (директор)
  • Будујкић Ратка – члан (наставник)
  • Лазовић Олга – члан (стручни сарадник – педагог)
  • Букатаревић Владимир – члан (наставник)
  • Лазаревић-Королија Марија – члан (наставник)
  • Барбатесковић Василије – члан (представник Савета родитеља)
  • Барбатесковић Стефан – члан (представник ученичког парламента)

НАЈНОВИЈЕ:

Kalendar

February 2019
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728